Mooie medailleoogst voor PAC bij NK indoor u18/u20

Britt de Blaauw (foto: Atletiekunie)

Het was een prachtig weekend voor PAC bij het NK Indoor u18/u20! Totaalscore: 5x goud, 2x zilver, 4x brons en een EK u18 limiet ! 

Er waren ook veel finaleplaatsen ! Het spreekt vanzelf dat we erg trots zijn op onze atleten en op onze jeugdopleiding !

Kristina Tergau won goud bij het NK u18 in Apeldoorn en haalt de limiet voor de EK u18 in Rieti met 3,92m. Dit is een CR en ook de beste prestatie aller tijden bij de meisjes B (u18). Jasper Oele pakte goud bij het polsstokhoogspringen bij de jongens u18 met een sprong van 4.30m. Alida van Daalen greep als favoriete goud bij het kogelstoten bij de meisjes u20 (15,27m).

Bijna een compleet PAC podium was er op de 200m bij de meisjes u18 . Goud voor Britt De Blaauw (24,18s), ) zilver voor Miro Vlasman (25,86s) en ook nog een 4e plek voor Tess Jack (26,27s) voor PAC bij de meisjes B 200m finale ! Mark Heiden was oppermachtig op de 60mH bij de jongens u20, hij won de finale in 7,86s (CR).

Timo Spiering pakte zilver op de 200m jongens u18 (22,60s). Isiah Emanuelson werd 3e op de 200m jongens u20. Sara Bossché pakte brons bij het polsstok meisjes u18 (3,30m). Tjebbe Hemler was een mooie en verrassende winnaar van het brons op de 1500m jongens u18 (4.08,54m). Nieuwbakken lid Hebe Chadwick pakt een mooie bronzen plak op de 3000 meter meisjes u18 (10.49,40m). Hebe is nog C juniore!

Ere- (1 t/m 8) en finaleplaatsen waren er nog voor:

4e plek Elise de Jong pols u18 (als C1 juniore)

4e plek Tess Moesman 60m u18 (als C2 juniore) 

 

4e plek Anne Hoomoedt op hinkstap meisjes u18. Ook Anne is nog (1e jaars) C juniore en verbeterde en passant ook het CR (10,70m). 

5e plek Miro Vlasman 60h u18

5e plek Tess Jack 60m meisjes u18 (ook nog C juniore)

5e plek Alexander Schrage  hss u20
5e plek Isiah Emanuelson 60m u20

6e plek Olario Kartodimedjo 6e pols u18

6e plek Mark Heiden 60m u20
6e plek Natnael Meij 1500m u20
6e plek Kika de Vos 400m u18
6e plek Sam Schaalje pols u18

7e plek Timo Spiering 60m u18
7e plek Ridzerd Punt hoog u18 (als C2 junior)

8e plek Sam Nijland 400m u18

8e plek Maud Van Sintmaartensdijk 800m u20

Nieuws overzicht