Home » CD junioren gebiedsfinale Leiden; maar liefst 3 kampioensteams !

CD junioren gebiedsfinale Leiden; maar liefst 3 kampioensteams !

26-06-2011

De gebiedsfinale voor de CD junioren competitie leverde maar liefst drie kampioensteams op!

Junioren D meisjes:

De meisjes 1e divisie ploeg was in de voorrondes al veruit de sterkste ploeg, landelijk en dus ook in de eigen regio. Ondanks de afwezigheid van één atlete en dus wat verschuivingen, bleek eens te meer dat de meisjes een hele goed en vooral brede ploeg hebben. Van de 9 onderdelen werden er maar liefst 5 gewonnen (onder andere de estafette Jenna, Margot, Roos en Hilmar) in 32,03s. Op de andere onderdelen werd minimaal een 3e plaats gescoord, waarbij ook de 2e atleet steeds goed scoorde. Ondanks wat pech bij hoog en ver werd uiteindelijk een voorsprong van ruim 450 punten opgebouwd en dus een duidelijke 1e plaats (8525 punten). PR’s waren er voor Diane (1000 m 3.16), Houda (1000 m 3.17), Babette (1000 m 3.26), Jenna (60H: 10,45s), Roos (ver: 4,57 m en 60H: 10,39s) en Hilmar (kogel: 10,26 m).

 

De twee 2e divisieteams eindigden als respectievelijk 5e en 8e. Het eerste team bleef overigens maar zo’n 60 punten verwijderd van de eerste plaats ! Goede prestaties hier van Sterre die de 60 meter liep in 9,13s en de 60Horden in 11,92s. Emma kwam tot 3.48 op de 1000 m (PR). Nena stootte 8,42 m met de kogel.
 
Junioren C meisjes:
De ploeg van de meisjes C was op voorhand het team met de meeste concurrentie. Daarnaast waren er wat lichte blessures zodat er met enige zorg vooraf werd gekeken hoe het team zich zou houden. De start was weinig bemoedigend doordat de estafette niet liep zoals gebruikelijk en tot overmaat van ramp Leideke bij het kogelstoten uitgleed en zich flink bezeerde. Met een gekneusde pink en met allerlei zwachtels nodigde dat niet uit tot een hoera stemming... Naast de blessures van Nilaya en Killiana konden we dat nou net niet gebruiken.

 
Junioren D jongens:

 

De 1e divisie ploeg ging als 2e achter Leiden Atletiek de gebiedsfinale in. Landelijk gezien stonden zij ook 2e, uiteraard ook achter Leiden Atletiek. Kortom, een voorproefje van de landelijke finale in september tussen de twee sterkste D junioren ploegen van Nederland op dit moment. Leiden Atletiek had daarbij ook nog eens het voordeel van de eigen baan. Maar al deze zaken brachten de jongens niet van de wijs.
 
Na de voorrondes werd er door de ploegleider wat omzettingen gedaan die meer punten op zouden moeten leveren en dat pakte op de wedstrijd wonderwel goed uit! Zo waren er mooie overwinningen op de estafette (Floris, Sergio, Matthijs en Elmar) in 41,98s, verspringen (Sergio 4,60 m), 80 m en kogelstoten (Matthijs 10,63s PR en 10,65 m) en speerwerpen (Elmar 34,79 m). Daarnaast goede PR’s op de 1000 m (Vincent 3.24 en Marien 3.16), discus (Timo 28,22 m en Leander 19,88 m). Tel daarbij de andere goede resultaten op van de andere ploeggenoten en het resultaat was dat Leiden Atletiek onder voet werd gelopen en de jongens uiteindelijk met 8730 punten afgetekend wonnen! Gefeliciteerd: Floris, Sergio, Matthijs, Marien, Marc, Vincent, Yslain, Elmar, Timo, Leander, David en Ties!!
 
Het 2e divisieteam eindigde uiteindelijk als 7e, ondanks het gemis van de estafette. PR’s waren er hier voor Jordi (ver 3,84 m), Jan (1000m 3.31) en Ramsey (80m 11,96s)
 
Junioren C jongens:
Vooraf de grote favorieten voor de Nederlandse titel en dus bijna een verplicht nummer de voorrondes en gebiedsfinale. De verwachtingen werden weer volledig waargemaakt door de “grote” mannen. Bijna routinematig werd het regio kampioenschap binnengehaald; een puntentotaal van 11.661 punten met een voorsprong van een kleine 500 punten op nummer twee. Naast de overwinning op de estafette (45,74s; Thijs, Bart, Sybren en Evan) werden er nog drie 1e plaatsen gepakt; Sybren (ver: 5,97 m), Bart  (100H: 14,03s PR) en Evan (kogel 12,77 m) De grote kracht was ook hier weer de breedte van de ploeg. PR’s waren er verder nog voor Camille (discus 36,42 m), Pepijn E. (100m: 12,94s en 800 m: 2.15), Alex (800 m 2.16) en Thijs (100m 12,54s en 100H: 15,48s).

 
Het 2e divisieteam eindigde als 8e. Mooie prestaties waren hier nog te zien van Pepijn V, die op de 100H zijn PR verbeterde tot 17,37s. Dominique Jansink verbeterde zijn PR en kwam tot 13,70s op de 100 meter.

 

Tot 10 september, de landelijke finales!
 
Uitslagen van de wedstrijd vinden jullie hier: http://www.atletiekunie.nl/index.php?page=108&jaar=2011

Gefeliciteerd: Bart, Thijs, Pepijn E, Alex, Olaf, Sjoerd, Bas, Richard, Sybren, Evan & Camille!

Gelukkig werd er daarna keihard geknokt en bleven de meiden de punten binnenhalen. Zo was er wederom een dubbelslag op de 1000 meter (Isis 3.10 en Corinde 3.12) en werden er veel tweede en derde plaatsen gescoord. Dit bleek goed voor uiteindelijk een 2e plek met 8492 punten. Niet rechtstreeks geplaatst dus, maar bij het bekijken van de uitslagen van de overige poules bleek dat daar diverse ploegen ook niet hun beste dag hadden en dus plaatsen de meiden zich met hun punten totaal alsnog voor de finale! Gefeliciteerd: Killiana, Lise, Danielle, Marijn, Isis, Corinde, Nienke, Kim, Nilaya, Nicky, Lisette, Leideke & Talitha!

Gefeliciteerd: Margot, Enid, Hilmar, Jenna, Houda, Roos, Diane, Babette, Danique, Loes, Sanne, Shaya & Maaike!
 
654 654 Hits Verstuur per mail| Registreer
0 Reageer
Reacties
Geen reacties gevonden